Výživový poradce

Jana Kolrusová
Jana Kolrusová - FIT, ZDRAVÍ, VÝŽIVA
Zdravá výživa a duševní hygiena mě začala zajímat po studiu na střední škole.
Původní profesí jsem manažer a školitel. Ráda předávám lidem dobré rady, zkušenosti a podávám pomocnou ruku. Pro člověka je důležité nezůstat na problém sám. Je úžasné sledovat klienty, kteří začínají věřit sami sobě, mají radost ze života a nebo mizí jejich zdravotní problémy. Toto je pro mě největší odměnou za moji práci.
Předávám své zkušenosti, vědomosti, nadšení a chuť učit veřejnost zásadám zdravého stravování.
Služba výživového poradce není v ceně cvičebních lekcí, ceník je uveden na stránkách výživového poradce. Cena je hrazena přímo výživovému poradci.
Webová prezentace poradce
Chci si domluvit konzultaci
Doporučení pro redukci váhy
Měření speciální váhou
Doporučujeme pravidelné měření, alespoň 1 x za 4 týdny, vašich tělesných hodnot na naší speciální váze. Sledujeme mimo jiné procentuální zastoupení tuků, vody a svalů v tělě. Zjistíme i hodnotu bazálního metabolismu, jako důležitý vstup pro plánováni stravy s ohledem na množství přijatých kalorií.
Cena vážení: 150,- Kč
Vstupní konzultace
Doporučujeme vstupní konzultaci s výživovou poradkyní. Poradkyně má automatický přístup k vašim hodnotám z vážení. Poskytne Vám cenné rady pro splnění vašich cílů.
Cena konzultace: 490,- Kč
Chci si domluvit konzultaci
Úprava jídelníčku
Máme pro Vás připraveny dva profesionální jídelníčky za velmi exklusivní cenu pro naše aktivní klienty. Jídelníčky jsou zaměřeny na hubnutí nebo pro stravování aktivního sportovce.
Cena jídelníčku: 290,- Kč
Lze uhradit z vašeho účtu odměn.
Výše uvedená cena je platná pro klienty s nevyčerpanou permanentkou na více vstupů.
Získat jídelníček
Podpůrný MIX
Podpořte své snažení vhodným mixem potravinových doplňků na bázi unikátní kombinace účinných látek, převážně superpotravin, se zaměřením na střevní mikrobiotu. Vhodný MIX sestavíme po individuální konzultaci zdarma.
Součástí MIXu je například i SLIM určený redukci tělesné hmotnosti obsahující glukomannan, důležitou složku nízkoenergetické diety a L-karnitin, který se zaměřuje na hlavní příčiny ukládání tuků.
Další informace